Poduszka klin Hevea Milusie

  • Ostatnie sztuki w magazynie

Poduszka Klin Hevea Happy zbudowana jest z dwóch warstw: zewnętrznego pokrowca wykonanego z nowoczesnej, oddychającej dzianiny membranowej 3D (poliester) oraz wewnętrznego wkładu z odpowiednio dobranej elastycznej pianki. Produkt można stosować warunkowo u dzieci z tendencją do ulewania oraz w pomocniczo w chorobach górnych dróg oddechowych. Pokrowiec higieniczny do prania w temp. do 60 st. C.

30,00 zł
25,50 zł Zaoszczędź 15%
Brutto
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

BUDOWA:Poduszka klin to antyalergiczny, oddychajacy produkt wykonany z delikatnej i całkowicie antyalergicznej dzianiny posiadającej Certyfikat BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Poduszka jest wypełniona pianką wysokoelastyczną o podwyższonej elastyczności i małej gęstości, doskonale dopasowuje się do delikatnej i lekkiej główki dziecka. Pokrowiec Medica w kolorze kremowym, zdejmowany do prania, taśma suwakowa z 1 strony zakończona kostką lub suwakiem. Wysokość 10 - 80 mm, szerokość 60 cm. Dzianina z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka.

Stosowanie klinów w łóżeczkach niemowlęcych ma charakter profilaktyki antyrefluksowej (przeciw ulewaniu pokarmu), wspomaga właściwe ułożenie dziecka podczas snu oraz jest zalecane dla dzieci z problemami górnych dróg oddechowych. Idealnie sprawdza się podczas stanów przeziębieniowych, ponieważ kąt położenia główki ułatwia dziecku oddychanie. Dzianina z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka. 

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, zalecane ułożenie klina pod materacem, waga dziecka bez ograniczenia.

UWAGI: klin nie jest poduszką ozdobną i powinien być stosowany wyłącznie w określonych sytuacjach (wskazania).

GWARANCJA: 2 lata
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
WYSOKOŚĆ: 8cm