Kolorowa Mata Aktywności Fisher-Price 0-18m
  • Wyprzedaż!

Kolorowa Mata Aktywności Fisher-Price 0-18m

148,00 zł
Brutto
Ilość
48 godzin

Kolorowa mata do zabawy z odczepianymi interaktywnymi elementami oraz ruchomym panelem, którym dziecko może się zająć także w podróży lub na spacerze. Przeznaczona dla dzieci do 18 miesiąca.

Kolorowa Mata Aktywności FP posiada odczepiany, miękki panel zabawy, który stanowi nie lada atrakcję dla dziecka. Panel zabawy może być doczepiony w dowolnym rogu maty, tak, by dziecko mogło bez trudu dosięgnąć go rączkami. Na panelu znajduje się obrotowa kuleczka, którą dziecko może z zaciekawieniem poruszać paluszkami. Kulka wydaje aż 4 różne melodyjki oraz zabawne odgłosy! Dziecko może obserwować swoją twarzyczkę w lusterku w kształcie żółwia, również znajdującego się na panelu. Wykonano go z bezpiecznego, nietłukącego się tworzywa.

 

Na skorupce żółwia maluch znajdzie także zabawne wypukłe wzorki, stymulujące zmysł dotyku. Do maty dołączono też grzechoczące motylki. Zawieszone na dużym kółku, można doczepić je do rogu maty - podobnie jak panel z lusterkiem i kulą - pozytywką - lub nawet do samego panelu.

 

Gdy dziecko potrząśnie motylkami, usłyszy charakterystyczny dźwięk. To doskonałe ćwiczenie słuchu, a także koordynacji zmysłowo-ruchowej. Świetną stymulacją zmysłu dotyku jest zaś satynowa pszczółka umieszczona na macie. Jej duże, odstające skrzydełka wzbudzą żywe zainteresowanie, a także pobudzą wyobraźnię dziecka.

 

Kolejnym doczepianym elementem jest kaczka-grzechotka. Kolorowe pierścienie zachęcają do przesuwania, kręcenia i beztroskiego grzechotania. To zabawne stworzonko wspaniale rozwinie motorykę rączek brzdąca a także udoskonali precyzyjne ruchy dziecka. Odczepiane słoneczko na macie posłuży do emocjonującej dla malca gry w "a-kuku".

 

Na powierzchni planszy znajdują się sympatyczne zwierzątka, przyjaźnie uśmiechające się do wypoczywającego maleństwa.

 

Cechy:

  • stymuluje zmysły
  • ćwiczy koordynację zmysłowo - ruchową
  • pobudza wyobraźnię
  • wpływa na rozwój motoryki
  • zapewnia fascynujące zajęcie
  • zachęca do poznawania świata!
V3711
1 Przedmiot