Materac piankowy 140/70 Vitmat Eco Baby

Materac piankowy 140/70 Vitmat Eco Baby

135,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
48 godzin

Materac z pianki wysokoelastycznej Vitmat Eco Baby w rozmiarze 140/70 cm

Materac wykonany z atestowanej pianki wysoko elastycznej (bez strefowa) dobranej odpowiednio dla zapewnienia prawidłowego rozwoju maluszka już od pierwszych chwil życia. Materac gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka niezależenie od jego wagi, a jednocześnie zwiększona sprężystość pianki wspomaga aktywność ruchową dziecka powodując, że materac zapewnia komfort i wygodę

Właściwości:

  • wysokość: 9cm
  • zdejmowany pokrowiec zewnętrzny pikowany
  • wszycie zamka w systemie babysafe
  • borda z obu stron materaca
  • wyrób medyczny Klasy I

Materac dzięki swej konstrukcji w połączeniu z pokrowcem zapewniają prawidłowe odprowadzenie wilgoci oraz zapewniają optymalną temperaturę/wentylację dla śpiącego dziecka. Dzięki tym właściwościom materace znajdują swoje zastosowanie w profilaktyce/przeciwdziałaniu powstawania odleżyn oraz wspomagają terapię odleżyn lekkich pierwszego i drugiego stopnia.

W dużym stopniu niwelują spastykę mięśni. Materace serii Vitmat Baby wspomagają rehabilitację u dzieci z wadami postawy. Wyrób medyczny Klasy I

 

materac4-1.png

Pokrowiec w kolorze białym, pikowany wykonany ze specjalnie dobranej dzianiny poliestrowej, aby dodatkowo zapewnić skórze dziecka prawidłową wentylacje w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Dzianina charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zabrudzenia. Dodatkową zaletą pokrowca jest łatwość użytkowania i konserwacji. Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu.

Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu. Odpowiednie wszycie zamka z 4 stron pokrowca w systemie babysafe zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami zamka, a także poprawia komfort podczas zdejmowania i zakładania pokrowca.

  • Atest Higieniczny nr HK/B/00056/1/2016
  • Certyfikat CertiPUR
  • Atest Oeko-Test 100

ikony_cert2.png

do-pozostalych-1.png

1 Przedmiot

Formularz

Szerokość
70 cm
Wysokość
9 cm
Długość
140 cm
Rodzaj materaca
Pianka wysokoelastyczna
Rodzaj materaca
Pianka poliuretanowa

13 innych produktów w tej samej kategorii: