Łóżeczko Madzia Listewkowa z szufladą

Łóżeczko Madzia Listewkowa z szufladą

770,00 zł
Brutto
Kolor
  • Szary
  • Biały
Typ szuflady
Kolor wyjmowanych szczebelków
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Łóżeczko niemowlęce z drewna bukowego w kolorze białym lub szarym z płaskimi szczebelkami i pojemną szufladą. Opcja zamiany w sofkę. 

Wymiary: 120/60 cm

"Madzia" to seria łóżeczek dla osób, które szczególnie cenią sobie proste, uniwersalne rozwiązania i lekką konstrukcję, pozwalającą na swobodne przemieszczanie mebelka wedle potrzeb. Wykonane zostało ono z wysokiej jakości drewna bukowego, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz szarym.


Zaimplementowane zostały 3 możliwości regulacji materaca, mierząc od górnej krawędzi krótkiego boku są to kolejno: 32, 52 i 62 centymetry. Ponadto, trzy środkowe szczebelki są wyjmowane, zabezpieczone specjalnymi sprężynami, uniemożliwiającymi samodzielne wymontowanie ich przez dziecko.


Po zdjęciu jednej ze ścianek, łóżeczko przekształca się w pełni stabilną sofkę, dzięki czemu "rośnie" ono wraz z pociechą.


W "Madzi" zastosowano technologię "niewidzialnych łączeń" - z zewnątrz, na szczytach łóżeczek, śruby nie są dostrzegalne.

 
"Madzia Listewkowa z szufladą" to wariant z szerokimi szczebelkami we wszystkich czterech bokach. Uniwersalny, lekki wzór, świetnie sprawdzający się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Stelaż pod materac wykonany został z 13 listewek 16 x 45 mm.
 
Pojemna szuflada wykonana z wysokiej jakości płyty MDF porusza się na cichych, rolkowych prowadnicach i dostępna jest z dwoma wykończeniami frontu: z wbudowanym uchwytem, oraz frezowaną górną krawędzią. Dodatkowo, wewnątrz zamontowano suwaną pokrywę, pełniącą dodatkowe zabezpieczenie przed kurzem i zabrudzeniami.

 
Produkt do samodzielnego montażu wg załączonej instrukcji.
Lakiery użyte do produkcji posiadają atesty PZH.
Łóżeczka spełniają europejskie normy EN 716-1, EN 716-2.
W komplecie zestaw okuć, klucz imbusowy oraz filcowe podkładki.

M19

Formularz

Szerokość
64,5 cm
Wysokość
94 cm
Długość
124,5 cm
Długość szuflady
120 cm
Głębokość szuflady
19 cm
Wymiary materaca
120/60 cm
Typ szczebelków
Płaskie
Szerokość szuflady
60 cm
Liczba wyjmowanych szczebelków
3
Rozstaw szczebelków
55 mm
Szerokość szczebelków
40 mm

9 innych produktów w tej samej kategorii: