Łóżeczko Madzia Patykowa z szufladą

Łóżeczko Madzia Patykowa z szufladą

750,00 zł
Brutto
Kolor
  • Szary
  • Biały
Kolor wyjmowanych szczebelków
Ilość
6 tygodni

Łóżeczko bukowe w kolorze białym bądź szarym z okrągłymi szczebelkami i pojemną szufladą. Opcja zamiany w sofkę. 

Wymiary: 120/60 cm

"Madzia" to seria łóżeczek dla osób, które szczególnie cenią sobie proste, uniwersalne rozwiązania i lekką konstrukcję, pozwalającą na swobodne przemieszczanie mebelka wedle potrzeb. Wykonane zostało ono z wysokiej jakości drewna bukowego, pomalowanego w kolorze szarym lub białym.

Mebelek ten wyposażony został w pojemną szufladę na rolkowych prowadnicach. Ponadto wykorzystano w niej suwaną pokrywę, która pełni rolę dodatkowej ochrony.

Zaimplementowane zostały 3 możliwości regulacji materaca, mierząc od górnej krawędzi krótkiego boku są to kolejno: 32, 52 i 62 centymetry. Ponadto, trzy środkowe szczebelki są wyjmowane, zabezpieczone specjalnymi sprężynami, uniemożliwiającymi samodzielne wymontowanie ich przez dziecko. Dodatkowo wyjmowane szczebelki mogą być polakierowane na wybrany pastelowy kolor.

Po zdjęciu jednej ze ścianek, łóżeczko przekształca się w pełni stabilną sofkę, dzięki czemu "rośnie" ono razem z maluszkiem.

W "Madzi" zastosowano technologię "niewidzialnych łączeń" - z zewnątrz, na szczytach łóżeczek, śruby nie są dostrzegalne.

"Madzia Patykowa" to wariant z wąskimi szczebelkami we wszystkich czterech bokach. Uniwersalny, lekki wzór, świetnie sprawdzający się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Stelaż pod materac wykonany został z 13 listewek 16 x 45 mm.

Produkt do samodzielnego montażu wg załączonej instrukcji.
Lakiery użyte do produkcji posiadają atesty PZH.
Łóżeczka spełniają europejskie normy EN 716-1, EN 716-2.
W komplecie zestaw okuć, klucz imbusowy oraz filcowe podkładki.
M18

Formularz

Szerokość
64,5 cm
Wysokość
94 cm
Długość
124,5 cm
Długość
120 cm
Głębokość szuflady
19 cm
Wymiary materaca
120/60 cm
Typ szczebelków
Okrągłe
Szerokość szuflady
60 cm
Liczba wyjmowanych szczebelków
3
Rozstaw szczebelków
55 mm
Szerokość szczebelków
16 mm

16 innych produktów w tej samej kategorii: