Łóżeczko Madzia Listewkowa z gładkimi szczytami

Łóżeczko Madzia Listewkowa z gładkimi szczytami

585,00 zł
Brutto
Kolor
  • Szary
  • Biały
Ilość
6 tygodni

Łóżeczko niemowlęce z drewna bukowego w kolorze białym bądź szarym, z pełnymi, prostymi szczytami i płaskimi szczebelkami. 

Wymiary: 120/60 cm

"Madzia" to seria łóżeczek dla osób, które szczególnie cenią sobie proste, uniwersalne rozwiązania i lekką konstrukcję, pozwalającą na swobodne przemieszczanie mebelka wedle potrzeb. Wykonane zostało ono z wysokiej jakości drewna bukowego, pomalowanego w kolorze białym bądź szarym.

Zaimplementowane zostały 3 możliwości regulacji materaca, mierząc od górnej krawędzi krótkiego boku są to kolejno: 32, 52 i 62 centymetry. Ponadto, trzy środkowe szczebelki są wyjmowane, zabezpieczone specjalnymi sprężynami, uniemożliwiającymi samodzielne wymontowanie ich przez dziecko.

Po zdjęciu jednej ze ścianek, łóżeczko przekształca się w pełni stabilną sofkę, dzięki czemu "rośnie" ono razem z maluszkiem.

W "Madzi" zastosowano technologię "niewidzialnych łączeń" - z zewnątrz, na szczytach łóżeczek, śruby nie są dostrzegalne.

"Madzia Listewkowa z gładkimi szczytami" to wariant z szerokimi szczebelkami w długich bokach, z pełnymi szczytami wykonanymi z litego buku i płyty MDF. Uniwersalny, lekki wzór, świetnie sprawdzający się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Stelaż pod materac wykonany został z 13 listewek 16 x 45 mm.

Produkt do samodzielnego montażu wg załączonej instrukcji.
Lakiery użyte do produkcji posiadają atesty PZH.
Łóżeczka spełniają europejskie normy EN 716-1, EN 716-2.
W komplecie zestaw okuć, klucz imbusowy oraz filcowe podkładki.
M09

Formularz

Szerokość
64,5 cm
Wysokość
84 cm
Długość
124,5 cm
Wymiary materaca
120/60 cm
Typ szczebelków
Płaskie
Liczba wyjmowanych szczebelków
3
Rozstaw szczebelków
55 mm
Szerokość szczebelków
40 mm

15 innych produktów w tej samej kategorii: