Łóżeczko Michaś Listewkowy z łukami
  • Łóżeczko Michaś Listewkowy z łukami | WisadforBaby

Łóżeczko Michaś Listewkowy z łukami

650,00 zł
Brutto
Kolor
  • Szary
  • Biały
Typ szuflady
Ilość
6 tygodni

Łóżeczko dziecięce z drewna bukowego z frezowaną szufladą z przykrywką, szczytami zakończonymi łukiem i płaskimi szczebelkami.

Wymiary: 120x60 cm

"Michaś" to seria łóżeczek dziecięcych przeznaczona dla nieco bardziej wymagających rodziców, za którą stoi solidne wykonanie i wytrzymałość drewna bukowego, gwarantujące komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Ponadczasowy design sprawia, że łóżeczko świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Mebelek wyposażony został w pojemną szufladę na rolkowych prowadnicach. Dla zapewnienia dodatkowej ochrony przed kurzem, posiada ona zasuwaną przykrywę. Boki szuflady wykonane z płyty MDF lakierowanej na biało. Niewidoczne łączenia.

W łóżeczku zaimplementowane zostały 3 możliwości regulacji wysokości materaca, mierząc od górnej krawędzi krótkiego boku są to kolejno: 35, 55 i 65 centymetry. Ponadto, trzy środkowe szczebelki są wyjmowane, zabezpieczone specjalnymi sprężynami, uniemożliwiającymi samodzielne wymontowanie ich przez dziecko.

Po zdjęciu jednej ze ścianek, łóżeczko przekształca się w pełni stabilną sofkę, dzięki czemu "rośnie" ono razem z maluszkiem towarzysząc mu przez lata.

"Michaś Listewkowy z łukami" to wariant z szerokimi szczebelkami we wszystkich czterech bokach, ze szczytami zakończonymi łukiem. Uniwersalny wzór, świetnie sprawdzający się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Stelaż pod materac wykonany został z 13 listewek 16 x 45 mm.

Na specjalne życzenie klienta możliwe jest wykonanie łóżeczka w niestandardowym kolorze. Podlega ono indywidualnej wycenie.

Produkt do samodzielnego montażu wg załączonej instrukcji. 
Lakiery użyte do produkcji posiadają atesty PZH.
Łóżeczka spełniają europejskie normy EN 716-1, EN 716-2.
W komplecie zestaw okuć, klucz imbusowy oraz filcowe podkładki.
Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.
M12

Formularz

Szerokość
64,5 cm
Wysokość
96 cm
Długość
124,5 cm
Głębokość szuflady
19 cm
Wymiary materaca
120/60 cm
Typ szczebelków
Płaskie
Szerokość szuflady
60 cm
Liczba wyjmowanych szczebelków
3
Rozstaw szczebelków
55 mm
Szerokość szczebelków
35 mm

16 innych produktów w tej samej kategorii: