Łóżeczko Michaś Patykowy

Łóżeczko Michaś Patykowy

640,00 zł
Brutto
Kolor
  • Szary
  • Biały
Typ szuflady
Ilość
6 tygodni

Drewniane łóżeczko dziecięce w rozmiarze 120/60 cm. Drewno bukowe, pojemna zamykana szuflada, okrągłe szczebelki. Możliwość zdjęcia boku.

"Michaś" to seria łóżeczek dla nieco bardziej wymagających rodziców, którzy cenią sobie wysoką jakość i wytrzymałość drewna bukowego, połączoną z funkcjonalnym designem.

Mebelek ten wyposażony został w pojemną szufladę na rolkowych prowadnicach. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed zabrudzeniami posiada ona dodatkową przykrywę.

Zaimplementowane zostały trzy możliwości regulacji wysokości materaca, mierząc od górnej krawędzi krótkiego boku są to kolejno: 45, 55 i 65 centymetry. Ponadto, cztery środkowe szczebelki są wyjmowane, zabezpieczone specjalnymi sprężynami, uniemożliwiającymi samodzielne wymontowanie ich przez dziecko.

Po zdjęciu jednej ze ścianek, łóżeczko przekształca się w pełni stabilną sofkę, dzięki czemu "rośnie" ono razem z maluszkiem i starcza na kilka lat.

"Michaś Patykowy" to wariant z okrągłymi drewnianymi szczebelkami we wszystkich z czterech boków. Uniwersalny wzór, świetnie sprawdzający się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Stelaż pod materac wykonany został z 13 listewek 16 x 45 mm.

Na specjalne życzenie klienta możliwe jest wykonanie łóżeczka w niestandardowym kolorze. Podlega ono indywidualnej wycenie.

Produkt do samodzielnego montażu wg załączonej instrukcji.

Lakiery użyte do produkcji posiadają atesty PZH.

Łóżeczka spełniają europejskie normy EN 716-1, EN 716-2.

W komplecie zestaw okuć, klucz imbusowy oraz filcowe podkładki.

M01

Formularz

Szerokość
64,5 cm
Wysokość
93 cm
Długość
124,5 cm
Długość szuflady
120 cm
Głębokość szuflady
19 cm
Wymiary materaca
120/60 cm
Typ szczebelków
Okrągłe
Szerokość szuflady
60 cm
Liczba wyjmowanych szczebelków
4
Rozstaw szczebelków
55 mm
Szerokość szczebelków
16 mm

16 innych produktów w tej samej kategorii: