Firma Wisad for Baby to polski producent drewnianych mebli dla niemowląt, dzieci i młodzieży. To rodzinny biznes zrodzony z pasji i miłości do drewna, pielęgnowany przez blisko trzy dekady. Od 27-u lat nieprzerwanie związany z przemysłem drzewnym i meblarskim, a od ponad 10-ciu działający i specjalizujący się w branży dziecięcej.

Nagromadzone doświadczenie wykorzystujemy w nieprzerwanym dążeniu do doskonałości i ulepszaniu naszej oferty, tak pod względem jakościowym, jak estetycznym, by nasze produkty wpasowywały się w obecne trendy, zachowując jednocześnie ponadczasowy charakter.

Firma świadomie rezygnuje z produkcji masowej na rzecz bezpośredniego kontaktu z indywidualnym klientem oraz lepszej odpowiedzi na jego potrzeby. Meble robione są na zamówienie, a każdy etap produkcji przeprowadzany jest w jednym miejscu, co ułatwia ewentualne wprowadzanie modyfikacji na życzenie klienta, takich jak zmiana typu wykończenia, lakierowanie kolorem spoza standardowej oferty, a nawet wymiana szczytów czy szczebelków w łóżeczku, wszystko z zachowaniem norm bezpieczeństwa dotyczących wykorzystanych materiałów dla wyrobów dziecięcych.