Butelka Lovi Medical+ 250 ml 3m+

Butelka Lovi Medical+ 250 ml 3m+

32,00 zł
Brutto
Ilość
48 godzin

Bezpieczna dla naturalnego karmienia butelka o pojemności 250 ml z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w dynamiczny smoczek o wolnym przepływie i systemie odpowietrzania Super Vent.

Butelka do podawania odciągniętego mleka mamy (150 ml, 250 ml i 330 ml). Bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu respondencyjnym na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. w trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców). Wykonana z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka, dynamiczna, wydłużająca się końcówka i twarda, profilowana podstawa). Dzięki temu wymaga od dziecka aktywnego ssania: silnej pracy mięśni warg i języka. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect. Teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.
 
 

Cechy butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

  • ochrona odruchu ssania dziecka
  • zachowanie rytmu ssania

  • aktywna praca mięśni warg i języka

  • prawidłowa koordynacja ssania, połykania i oddychania 

*) Badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. w trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców.

  

Butelka Medical+ została laureatem konkursu Quality International w kategorii QI Product - produkt najwyższej jakości.

 

Szczegóły produktu:

Dynamiczna końcówka smoczka

Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

 

Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka
Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu
System antykolkowy SUPER vent
Nowy,  efektywny zaworek odpowietrzający  SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Zaworek stosowany jest w smoczku o przepływie mini i slow. Dla większych przepływów stosowana jest soczewka odpowietrzająca. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.
 
Profilowany kształt butelki
Ułatwia prawidłowe trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji.
Pojemnik na pokarm
Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.
Kubek do pojenia
Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

21/563
2 Przedmioty

Formularz

Pojemność
250 ml

2 innych produktów w tej samej kategorii: