Hevea Obecnie są 29 produkty.

Materace oraz poduszki dla dzieci i niemowląt.

Firma produkuje materace, już od 2006 roku. Bazując na doświadczeniu i opiniach klientów – także tych niezadowolonych. Tworzy je w Polsce. Kupując produkty Hevea masz pewność właściwego wyboru, świadomość korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich oraz poczucie wspierania lokalnego rynku! Te TRZY elementy tworzą jedną całość, w niektórych kręgach nazywaną przemyślanymi zakupami.

Materace są wykonywane ręcznie, tradycyjnymi metodami. Oznacza to, że każdy produkt marki HEVEA zanim trafi do Twojego domu jest sprawdzony na kilku etapach procesu produkcyjnego. Oznacza także, że każdy produkt ma swoją duszę, każdy jest na swój sposób indywidualny i każdy jest najwyższej jakości.

Wysoka jakość wyrobów Hevea to suma jakości kolejnych czynności i półproduktów. Dzianiny i tkaniny są takie jak lubisz, delikatne, miękkie i przewiewne a jednocześnie trwałe i estetyczne. Pianki materacowe są gęste i usztywnione a pianka lateksowa zawiera dużą porcję naturalnej żywicy z drzewa o nazwie hevea…, odkryłeś właśnie tajemnicę nazwy naszej marki.