Na wstępie pragniemy Wam serdecznie podziękować, że jesteście z nami już przez blisko 10 lat istnienia Wisad for Baby. 

Towarzyszyliście nam podczas targów dziecięcych, zarówno tych lokalnych jak i ogólnopolskich, odwiedzaliście w salonie stacjonarnym i oczywiście aktywnie korzystaliście z dotychczasowego sklepu internetowego sklep.meble-wisad.pl. To właśnie dzięki Waszemu niesłabnącemu zainteresowaniu naszymi produktami jesteśmy tu gdzie teraz i, by ta współpraca układała się jak najlepiej, zdecydowaliśmy się na znaczne zmiany.

Część z nich dostrzegalna jest na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim nowy adres: www.wisadforbaby.pl ma na celu ułatwienie dostępu, jest zarówno łatwiejszy w zapamiętaniu, jak i szybszy do wpisania w przeglądarce. Kwestia ta była niejednokrotnie przez Was poruszana i postanowiliśmy wyjść na przeciw tej niedogodności.

Ponadto, zdecydowaliśmy się na odświeżenie szaty graficznej. Wiemy jak ważne są odczucia estetyczne podczas dokonywania zakupów przez internet, zwłaszcza w przypadku wystroju wnętrz i chcemy, byście czuli się komfortowo spędzając czas na stronie naszego sklepu.

Wraz z nową odsłoną sklepu również nasze mebelki otrzymają nowe zdjęcia, produktowe oraz pełne aranżacje. Jest to proces czasochłonny i będzie realizowany stopniowo, jednak efekty pracy zauważalne będą z tygodnia na tydzień. Niezwykle ważne jest dla nas to, byście mieli jak najlepszy obraz produktów, którymi jesteście zainteresowani.

Pozostałe zmiany, choć nie tak widoczne na pierwszy rzut oka, w równie dużym stopniu wpłyną na funkcjonowanie i użytkowanie sklepu.

Przede wszystkim, by zapewnić płynniejsze działanie strony, przenieśliśmy się na nowy serwer, dostosowany do aktualnych potrzeb, zarówno Waszych, jak i naszych - by składanie i realizacja zamówień, oraz dodawanie nowych produktów przebiegały jak najsprawniej.

Z tego samego powodu sklep uruchomiony został na nowszym, ulepszonym silniku i z nową bazą danych. W przypadku kont klientów założonych pod starym adresem sklep.meble-wisad.pl wiąże się to z koniecznością ponownej rejestracji, jednak wszelkie dane dotyczące Waszych zamówień są i będą przechowywane na naszym serwerze i w razie jakichkolwiek pytań z przyjemnością dostarczymy wszystkich potrzebnych informacji.

Ważnym jest fakt, iż sklep.meble-wisad.pl w dalszym ciągu funkcjonuje i zamówienia tam złożone będą zrealizowane w standardowym czasie. Zależy nam, by migracja do nowego sklepu była płynna i stopniowa, by zapewnić najwyższą satysfakcję korzystającym z naszych usług. O wyłączeniu sklepu pod dawnym adresem poinformujemy Was z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, a również po tym okresie będziecie mieć podgląd do złożonych w tym czasie zamówień.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym biuro@wisad.pl, poprzez formularz kontaktowy na stronie (Kontakt), bądź pisząc wiadomość na naszym profilu Facebook'owym. Wszelkie sugestie odnośnie wyglądu i funkcjonowania nowej strony internetowej mile widziane!


Z poważaniem,
Wisad for Baby